Як отримати бюджетну дотацію з обласного бюджету за приріст поголів’я корів

Дата: 26.05.2021 15:49

Одним із напрямів використання коштів у 2021 році передбачено спеціальну бюджетну дотацію з обласного бюджету за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єктам господарювання у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення на яку збільшено основне стадо на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та на 1 грудня поточного року.

Спеціальна бюджетна дотація надається підприємствам, які на 1 січня поточного року утримували:

• сільськогосподарські підприємства – не менше, як 30 корів;
  • фермерські господарства – не менше, як 10 корів.

Суб’єкти господарювання для отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, і до 10 грудня поточного року надають до комісії:

• заявку;
  • інформацію про потребу в коштах спеціальної бюджетної дотації;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) стосовно наявного поголів’я корів на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом, та на 1 грудня поточного року;
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;
  • інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта;
  • витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • письмове зобов’язання про повернення до обласного бюджету у місячний строк бюджетних коштів у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання.

Документи подаються на розгляд обласної комісії для надання  фінансової підтримки одержувачам коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку агропромислового розвитку Житомирської області на 2021-2027 роки за адресою: місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25, кабінет 212.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, у відділ земельних відносин, сільського господарства та екології Ружинської селищної ради за адресою: вул. Бурди, 44, ІІІ поверх, 41 кабінет.