15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2024 08:34

Щороку 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Один із найбільших військових конфліктів розгорнувся в Афганістані. 15 лютого 1989 року останній солдат покинув країну. На сьогоднішній день Україна переживає, ймовірно, найбільш серйозні наслідки від російського агресора. Вже понад 10 років російська федерація намагається нав'язати нам свої погляди. Цього року вшановуємо 35-річницю виведення військ з Афганістану. У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, які загинули виконуючи військовий обов’язок. Селищний голова Людмили Біляк спільно із представниками спілки ветеранів Афганістану та виконавчим комітетом селищної ради вшанували хвилиною мовчання памʼять наших Героїв сьогодення, які віддали своє життя за визволення України від російської навали та усіх воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час бойових дій на території інших держав. Поклали квіти до памʼятника загиблим воїнам землякам. Людмила Біляк висловила слова вдячності усім воїнам-інтернаціоналістам, які зуміли вистояти у пеклі війни та повернулися до своїх рідних. Адже кожен із них виявляв патріотизм до своєї держави, тому кожен дотримувався присяги, яку він склав перед Батьківщиною. Служба в армії та захист суверенітету своєї країни мали величезне значення для справжнього чоловіка, це високо цінувалося та заслуговувало на повагу. - Сьогодні ми повинні пам’ятати, що ціна мирного неба занадто велика для кожного з нас, - зазначила Людмила Біляк. Очільник громади побажала всім, хто пережив складний шлях та зараз боронить нашу країну від російської навали міцного здоров'я, миру та добробуту. Найголовніше, що приклад героїзму і патріотизму цих людей слугують важливим прикладом для всіх нас у захисті майбутнього України.