Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу освіти Ружинської селищної ради.

Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра/спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом - не менше 2-ох років.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають:

1. Заяву на ім’я селищного голови про участь у конкурсі, в якій зокрема зазначається, що заявник ознайомлений із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження даної служби та умовами конкурсу.

2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см.

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою (державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

5. Заяву про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

6. Копію паспорта громадянина України.

7. Для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копію посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки.

8. Копію трудової книжки (для працюючих – засвідчену кадровою службою установи).

9. Згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: 13601, смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2, кабінет 72. Відповідальна особа за прийом документів Решетар Марія Аркадіївна, тел. 096-365-2051

Термін подачі документів протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

Фото без опису