Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з програмного забезпечення та комп’ютерного обслуговування загального відділу Ружинської селищної ради

Дата: 24.09.2021 12:56

Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з програмного забезпечення та комп’ютерного обслуговування загального відділу Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером, без вимог до стажу роботи.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС);
  • копії документів про освіту з додатками;
  • копію документів, що посвідчують особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • дві фотокартки 4х6.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: 13601, смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2, кабінет 72.
Термін подачі документів протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.