«МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ РУЖИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ»

Дата: 07.03.2023 12:09

«Молодіжна рада» - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

При Ружинській селищній раді відбувається формування молодіжної ради, до якої увійшло 13 делегатів із загально-освітніх навчальних закладів (по 1 із закладу) та 1 з Верхівнянської філії ЖАТК. Для повноцінного формування та роботи молодіжної ради звертаємось до Громадських організацій, які діють в межах Ружинської територіальної громади делегувати по одному представнику вікової категорії до 35 років.

Для надання пропозицій та додаткової інформації звертайтесь у відділ молоді, спорту, культури та туризму Ружинської селищної ради (смт Ружин, вул Незалежності, 2, каб №30). Пропозиції приймаються до 31 березня 2023 року.