Шановні працівники, депутати та ветерани органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 08:32

7 грудня – професійне свято для тих, хто пов’язав свою долю з досить нелегкою справою – служіння громаді. Сьогодні, в умовах воєнного стану, місцеве самоврядування слугує міцною основою для держави і надійним тилом для Сил Оборони України.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність депутатам Ружинської селищної ради, членам виконавчого комітету і працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють професіоналізм, відповідальне  ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.
  Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в становлення та розвиток Ружинської громади.
  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю.

З повагою,
Селищний голова                                                      Людмила БІЛЯК