Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівника освіти. Це свято об’єднує всіх - тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, виваженості, любові до України. Завдяки повсякденній наполегливій праці вчителів виростають мислячі, завзяті, справжні патріоти, гідні доньки і сини нашої Батьківщини, які стають гордістю нашої громади.


  На жаль, сьогоднішнє свято відзначається в одні з найскладніших для українського народу часів. За більш як сім місяців російською ордою пошкоджено майже дві з половиною тисячі закладів освіти, 270 з них – знищені повністю. Війна забирає дітей: тільки за офіційними даними їх загинуло вже близько чотирьохсот….


  Пишаюся, що вчителі нашої громади не лише тут, в тилу, оберігають спокій наших дітей, але й семеро з них зі зброєю у руках, на передовій, захищають нашу Україну. 


  Вірю, що вже невдовзі на нашу землю прийде довгоочікуваний переможний мир, всі діти матимуть змогу вільно, без жодного страху навчатися і розвиватися, а свята дійсно будуть святами!


  Наразі, бажаю Вам, дорогі учителі, вихователі - здоров’я, творчих сил, натхнення і перемоги над ворогом!
Слава Україні!

Селищний голова                                        Людмила Біляк

Фото без опису