Проведено вуличну інформаційну акцію

Дата: 30.03.2023 14:56

30 березня працівниками служби у справах дітей Ружинської селищної ради та фахівцями соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» проведено вуличну інформаційну акцію для популяризації послуги патронату над дитиною. Захід організовано з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітям, які не отримують належного батьківського піклування через складні життєві обставини й потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги. Патронатний вихователь - людина, яка робить благородну справу, допомагає дітям подолати життєві проблеми, і разом з тим - це нова шанована професія, що дозволяє, залишаючись вдома, отримувати заробітну плату від держави за надані соціальні послуги.

За детальною інформацією звертайтеся до Служби у справах дітей Ружинської селищної ради (смт Ружин, вул. Незалежності, 2, каб. 31) або до КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» (смт Ружин, вул. Соборна, 44).