Cлужби у справах дітей Ружинської селищної ради інформує

Дата: 24.02.2023 15:54

24 лютого начальником служби у справах дітей Ружинської селищної ради проведено профілактичну роботу із законним представником неповнолітнього, надано рекомендації щодо виховання дитини, її навчання, підготовки до самостійного життя, застережено від вчинення в майбутньому протиправних дій.

Згідно ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства», виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Однією з основних функцій служби у справах дітей є профілактика бездоглядності та недопущення правопорушень серед неповнолітніх, залучення дітей до навчання.