ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ РУЖИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Відповідно до змін  до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 (в редакції від 06.12.2021) з 6 грудня 2021року діють карантинні обмеження, для невакцинованих громадян. Кожен громадянин, перебуваючи на вулиці чи відвідуючи громадські місця зобов’язаний мати при собі документи, які посвідчують його особу. Також скорочено термін дії жовтих COVID-сертифікатів, які видаються після першого щеплення. Діятимуть вони протягом 30 днів. Відвідування громадських закладів у «жовтій» та «червоній» зонах карантину дозволено тільки тим громадянам, які отримали принаймні одне щеплення чи мають наявний ПРЛ-тест або сертифікат про одужання.

До уваги мешканців громади!

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки міжнародних  партнерів реалізує загальнонаціональну інформаційну кампанію з вакцинації від  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2. В рамках зазначеної кампанії та з метою інформування населення щодо  вакцинації проти COVID-19 створено наліпки “Ми вакциновані”, які можуть  бути використані для розміщення у приміщеннях, закладах, установах,  організаціях, колективи яких вакциновані від COVID-19.

Медичний кисень для Ружинської лікарні

8 листопада «Благодійний фонд Родини Жебрівських» подарував високопродуктивний кисневий концентратор у Ружинську центральну лікарню. Відтепер пацієнти матимуть більше можливостей отримати кисневу підтримку та швидше одужати.

Чому важливо вакцинуватися від COVID-19, навіть якщо ви перехворіли?

ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5).

Готовність Ружинської центральної лікарні до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Адміністрація комунального  некомерційного підприємства Ружинська центральна лікарня Ружинської селищної ради інформує щодо готовності закладу до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19: