Вітання до Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2022 11:52

Напередодні Дня медичного працівника, яке відзначається 19 червня, селищний голова Людмила Біляк  завітала до медичних працівників  Ружинської громади, аби привітати  з прийдешнім професійним святом.

Людмила Біляк привітала медичних працівників  та нагородила подяками за сумлінну працю, високий  професіоналізм, відповідальність, наполегливість у роботі  Боденчука  О.А. - директора  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської селищної ради, Павліка О.А. - директора КНП «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради та  їх заступників з медичної частини Первушина І.М., Сябрука Д.О.

Селищний голова подякувала за благородну працю, самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, ветеранам медичної справи, всім, хто працює в нашій лікарні, поліклініці, амбулаторіях, фельдшерських пунктах, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.