Відповідно до змін  до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 (в редакції від 06.12.2021) з 6 грудня 2021року діють карантинні обмеження, для невакцинованих громадян. Кожен громадянин, перебуваючи на вулиці чи відвідуючи громадські місця зобов’язаний мати при собі документи, які посвідчують його особу. Також скорочено термін дії жовтих COVID-сертифікатів, які видаються після першого щеплення. Діятимуть вони протягом 30 днів. Відвідування громадських закладів у «жовтій» та «червоній» зонах карантину дозволено тільки тим громадянам, які отримали принаймні одне щеплення чи мають наявний ПРЛ-тест або сертифікат про одужання.

Невакцинованим особам без наявності відповідних документів забороняється:

- відвідувати кінотеатри, заклади культури, спортивні зали;

- відвідувати заклади громадського харчування;

- брати участь у проведенні всіх масових заходів (соціально-культурних, спортивно-розважальних, та інших).

Залишається необмеженим доступ громадян до продовольчих магазинів, банків, аптек, однак з обов’язковим дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції на 1,5 метри.

Нагадування суб’єктам  господарювання:

 - у закладах торгівлі обов’язкова перевірка наявності COVID-сертифікату у відвідувачів.

- візуальний огляд сертифікату або усне підтвердження його наявності не вважається за перевірку та загрожує штрафом.

- у разі відсутності у відвідувачів чи робітників об’єкту торгівлі необхідних документів, власнику закладу загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Шановні жителі Ружинщини! Не будьте байдужими до власного здоров’я! Вакцинуйтеся, аби вберегти себе та своїх близьких від цієї недуги та її страшних наслідків! Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я й інших людей. Бережіть себе і своїх близьких!

 

 

Фото без опису