Стан захворювання на COVID-19 станом на 22.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 22.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває 43 хворих з пневмонією, з них 40 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 15 хворих знаходиться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

До уваги мешканців громади!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) №124 від 17.02.2021 року та рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Житомирської області від 3.03.2021 року запроваджено «червону» зону.

Стан захворювання на COVID-19 станом на 19.03.2020 по Ружинській  громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває 37 хворих з пневмонією, з них 29 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 21 хворий знаходиться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Перевірка у селищі Ружин

Мобільна група з контролю за  дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарюванням  у складі заступника селищного голови  Максимом Дмитренком,  представниками   Ружинського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирської області та управління Держпродспоживслужби у Ружинському районі 18 березня провели перевірку, щодо контролю за виконанням суб’єктами господарювання вимог обмежувальних  та карантинних заходів у селищі  Ружин. Під час здійснення контролю фактів порушень режиму карантину виявлено не було.Нагадаємо: У разі виявлення  порушень та недоліків у роботі закладів,  акти перевірки направлятимуть до правоохоронних органів  для відповідного реагування.

Стан захворювання на COVID-19 станом на 18.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 18.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває  31 хворий з пневмонією, з них 27 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 19 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Стан захворювання на COVID-19 станом на 17.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 17.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікування в лікарні перебуває  30 хворих з пневмонією, з них 26 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 19 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Інформація до відома громадян

Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради є постійно діючим робочим органом, який надає адміністративні послуги згідно із затвердженим селищною радою Переліком. Даний перелік передбачає надання 146 адміністративних послуг, основими з яких є:

Стан захворювання на COVID-19 станом на 16.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 16.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває 27 хворих з пневмонією, з них 25 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 15 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).