Стан захворювання на COVID-19 станом на 18.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 18.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває  31 хворий з пневмонією, з них 27 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 19 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Стан захворювання на COVID-19 станом на 17.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 17.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікування в лікарні перебуває  30 хворих з пневмонією, з них 26 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 19 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Інформація до відома громадян

Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради є постійно діючим робочим органом, який надає адміністративні послуги згідно із затвердженим селищною радою Переліком. Даний перелік передбачає надання 146 адміністративних послуг, основими з яких є:

Стан захворювання на COVID-19 станом на 16.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 16.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває 27 хворих з пневмонією, з них 25 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 15 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Стан захворювання на COVID-19 станом на 15.03.2021 по Ружинській  громаді

Стан захворювання на COVID-19 станом на 15.03.2021 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні в лікарні перебуває  27 хворих з пневмонією, з них 25 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 15 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

До уваги всіх керівників та відвідувачів!

З 3 березня Житомирській області діють карантинні обмеження. Нині ситуація з коронавірусом в нашій громаді критична. Тому не повинно бути якоїсь легковажності чи нехтування елементарними правилами безпеки.

Інформація про COVID-19 по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської селищної ради за період з 09 по 12.03.2021 зареєстровано контактних – 33, відібрано ПЛР тестів та направлено до Житомирського лабораторного центру – 77, підтверджено лабораторно COVID-19 – 30, з них 1 дитина, проведено експрес-тестування (швидкий тест Panbio COVID-19 антиген) – 77,  з них позитивних – 7.

Стан захворювання на COVID-19 станом на 11.03.2021р по Ружинській громаді

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває  30 хворих з пневмонією, з них 17 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 10 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).