До уваги мешканців смт Ружин

Попільнянський  РЕМ повідомляє, що  24.11.2023 року відбудеться планове відключення від електропостачання споживачів електричної енергії по вул. Семенчука, Грушевського, Героїв Чорнобиля,  Жилко, Польова, Садова, Гибала з 09.00 по 16.00 год.

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ – ПІДТРИМКА ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, духовно щедрих і готових до самопожертви людей. Діти повинні зростати в рідних сім’ях, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Упродовж вихідних бердичівські патрульні виявили у двох керманичів фальшиві документи

Поліцейські Бердичівського райвідділу поліції зупинили легковик та трактор за порушення їх водіями Правил дорожнього руху. В обох випадках керманичі надали для перевірки сумнівні документи. Розпочато досудові розслідування.

Поліцейські застерігають: незаконне поводження з боєприпасами – кримінально каране діяння

Днями під час патрулювання м. Бердичева поліцейські виявили магазин та кілька десятків патронів до автоматичної зброї у 26-річного місцевого жителя. За словами чоловіка, все це він випадково знайшов.

Бердичівські поліцейські попереджають про кримінальну відповідальність за нелегальне зберігання заборонених речовин

19 листопада інспектори сектору реагування патрульної поліції звернули увагу на підозрілого чоловіка. Як виявилось, 48-річний бердичівлянин мав при собі суміш, подібну до амфетаміну. Чоловік пояснив, що речовину зберігав для власних потреб.

Коли родинні конфлікти перетворюються у тиранію: у Бердичівському районі працює поліційний підрозділ протидії домашньому насильству

Сектор розпочав свою роботу з серпня поточного року у Бердичівському райвідділі поліції. Основними завданнями підрозділу є запобігання та протидія вчиненню домашнього насильства, інформування постраждалих осіб про їхні права, вжиття превентивних заходів. Поліцейські проводять профілактичну роботу з кривдниками, виносять термінові заборонні приписи, документують адміністративні та кримінальні правопорушення.

УВАГА: НЕБЕЗПЕКА БОТУЛІЗМУ!

Ботулізм - це хвороба, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи.

АНТИБІОТИКИ - НЕ МЕТОД САМОЛІКУВАННЯ

З 18 по 24 листопада відзначається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. Він є щорічним заходом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Вперше цю ідею було висунуто в Європі в 2007 році.

ЧИ Є БЕЗПЕЧНИМИ ЕЛЕКТРОННІ СИГАРЕТИ?

16 листопада – Міжнародний день відмови від паління. У цей день прийнято звертати увагу суспільства на шкідливість тютюнопаління та потенційні ризики від куріння для здоров`я людини.