Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»: долучайтеся до анонімного опитування

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводиться опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Ані дров, ані грошей: бердичівські правоохоронці встановлюють причетних до ошуканства

До поліції із заявою про шахрайство звернувся 43-річний житель Ружинської громади. Чоловік розповів, що у соціальній мережі натрапив на оголошення про продаж дров за доступною ціною та одразу сплатив понад 10 тисяч завдатку. Однак товар так і не отримав.

До уваги водіїв! Мокра та слизька дорога – додатковий чинник, що призводить до виникнення ДТП

21 листопада близько 07.25 на автодорозі Виступовичі – Житомир — Могилів-Подільський, поблизу с. Осикового, 32-річний водій іномарки не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. На щастя, керманич не постраждав, а транспортний засіб отримав механічні пошкодження.

Профілактичні уроки у рамках Місячника безпеки

Фахівці Бердичівського районного управління провели на базі класів безпеки ряд профілактичних уроків у рамках Місячника безпеки та життєдіяльності для учнів Немиринецького та Білилівського ліцеїв Ружинська громада на яких роз'яснили основні вимоги пожежної безпеки, порядок дій у випадку надзвичайних ситуацій, а також під час виявлення вибухонебезпечних предметів — правила для збереження власного життя та безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Припинено право власності громадянина російської федерації на земельні ділянки на території Ружинської громади.

Встановлено, що громадянин російської федерації у жовтні 2006 року набув право власності на дві земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Ружинської селищної громади загальною площею 3,14 га.