РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Не паліть суху траву! Бережіть природу!

Дата: 19.09.2024 15:48

Спалювання сухої трави, опалого листя та побутового сміття щодня набуває масштабних розмірів. В той важкий час, коли наші воїни мужньо відбивають ворога, коли гинуть мирні українці, коли знищуються цілі міста і села, мешканці активно розпочали «господарювати» та випалювати сухостій.

Закликаємо усіх бути свідомими! Не спалюйте суху траву, листя та сміття на власних присадибних ділянках. Не знищуйте природу та не створюйте негатив серед громадян.

Пожежно-рятувальні підрозділи громади у час війни перебувають у посиленому режимі несення служби та мають реагувати на зовсім інші виклики, аніж гасіння загоряння сухостою, спричиненого чиєюсь безвідповідальністю.

Будьмо людьми!
Скеруйте свої сили на боротьбу проти агресора та відбудову економіки, а не додавайте роботи пожежно-рятувальним підрозділам!
Бережіть довкілля, власне здоров’я та здоров’я своїх дітей!