РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Міжнародний день благодійності

Дата: 05.09.2024 10:25

Війна принесла на нашу землю чимало біди, горя та руйнації, але попри все ми стали сильнішими. Українці масово зайняли чітку, не лише оборонну позицію на фронті, але й у тилу. Розгорнулося безліч благодійних організацій, які усіма силами підтримують військовослужбовців та цивільне населення. Уся Україна, і наша громада зокрема, в умовах повномасштабного вторгнення відчувають турботу місцевих та міжнародних благодійників, меценатів, волонтерів, всіх добрих та щедрих людей.

Ружинська селищна рада дякує кожному та кожній, кому не байдужа доля Української нації за допомогу та підтримку. Нехай ваші серця й надалі палають любов’ю до людей, а Господь віддячить вам сторицею за ваше добро, милосердя та турботу!