РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 57 – СЕСІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.06.2024 14:24

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 57 – СЕСІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні, 14 червня, під головуванням селищного голови Людмили БІЛЯК відбулася позачергова 57 сесія селищної ради.

До порядку денного увійшло 3 питання.

- Про внесення змін до бюджету Ружинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

- Про передачу майна в оперативне управління та на баланс Пожежно-рятувальному підрозділу для забезпечення місцевої пожежної охорони Ружинської селищної ради.

- Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами с. Городок Ружинської селищної ради.

Дякуємо депутатам за злагоджену та оперативну роботу!

Дякуємо мужнім бійцям за захист і усім тим, хто сумлінно сплачує податки. Разом ми — сила, здатна подолати будь-які випробування та відстояти незалежність і цілісність нашої держави!