У Ружинській громаді провели в останню путь героя-земляка

Сьогодні Ружинська громада провела в останню путь нашого захисника, Безкоровайного Олександра Олеговича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас. Військовослужбовець загинув 23 лютого 2024 року в наслідок штурмових дій противника в районі н.п. Синьківка Куп'янськогоського району Харківської області. Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній Україні. Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях!

Питання створення оптимальних умов для освіти дітей  із особливими освітніми потребами потребують постійного вивчення і вдосконалення. Відповідно до поставленого завдання, комунальною установою «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» здійснено виїзд у с.Топори. На базі Топорівського ліцею та Топорівського ЗДО фахівцями проведено обстеження дітей, для виявлення освітніх труднощів та формування висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи за заявами батьків. Директори закладів Осадча Л.П., Богуш Т.М., Прийомська Н.І. обговорили стратегію інклюзивної освіти на наступний навчальний рік. Педагогічні працівники  закладів отримали консультації та методичні рекомендації з  питань інклюзивного навчання.

НАБОРИ ВІД ЮНІСЕФ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Сьогодні передали навчально-ігрові набори для Ружинського, Бистрицького та Білилівського дитячих садочків від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. До комплектів увійшли м’які іграшки, приладдя для малювання, розвиваючі та настільні ігри, м’ячі, дидактичні матеріали та інші корисні речі для розвитку та організації дозвілля дітей. Щиро вдячні Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за надану допомогу, всебічну підтримку дітей та покращення умов для їх розвитку!

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.