Об’єднуємося в рамках проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади»
У місті Дніпрі, в межах Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», представники Ружинської територіальної громади Житомирської області зустрілися з Торецькою міською територіальною громадою Донецької області. Під час відвідування релокованих локацій Торецької громади, які надають послуги для переселенців, було обговорено шляхи співпраці та підтримки тореччан, які наразі знайшли прихисток на Дніпропетровщині.
Дніпро — місто металургії, науки та незламності. Попри щоденні повітряні тривоги, вибухи і близькість до фронту, воно живе й працює. Сюди релокуються освітні простори, медичні амбулаторії та сімейні клініки з прифронтових зон, продовжуючи свою важливу місію – підтримувати тих, хто цього потребує.
У рамках візиту відвідали освітній простір для дітей та підлітків, сімейну амбулаторію та культурний простір Торецької громади у місті Дніпро.
Під час відвідування освітньої локації із задоволенням долучилися до роботи творчої майстерні «Творці шедеврів» та до заняття з англійської мови. У сімейній амбулаторії зустрілися з представниками Торецької філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ», які попри все продовжують свою діяльність, поспілкувалися з психологом Центру ментального здоров’я, оглянули діяльність Центру підтримки дітей, ознайомилися з роботою Школи грудного вигодовування та Школи цукрового діабету.
На базі Культурного простору мали змогу поспілкуватися з гуртківцями бібліотеки. Також було представлено роботу КЗ «Музична школа імені Івана Карабиця», яка продовжує свою діяльність у релокації. Відбувся змістовний діалог, у ході якого вже окреслено напрацювання для подальших спільних мистецьких проєктів.
На завершення творці КЗ «Музична школа імені Івана Карабиця» подарували чудовий концерт «Музика весни», який став яскравим символом відродження та сили духу громади навіть у складних умовах релокації.
Національний Проект «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» передбачає взаємну підтримку, культурний обмін між нашими громадами, реалізацію учнівських програм, організацію спортивних змагань. І це важливо в сьогоднішніх умовах. Наше спільне завдання – об’єднати громади, об’єднати людей. А підписання меморандуму про співпрацю стане початком великої роботи і дружби, співпраці та взаємодії між громадами.