РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з Особливостями

Дата: 26.09.2024 13:50

про проведення відкритих торгів з Особливостями

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:
    1. Найменування замовника: Ружинська селищна рада
    2. Місцезнаходження замовника: 13601, Житомирська область, Бердичівський район, селище Ружин, вул..Незалежності,2
    3. Ідентифікаційний код замовника: 04344707
    4. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
  2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015:45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт найпростішого укриття Ружинської селищної ради в підвальному приміщенні з розширенням за адресою: вул. Незалежності, 2 селище Ружин  Бердичівського району Житомирської області)
  3. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:
    1. Кількість: 1 робота
    2. місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: 13601, Житомирська область, Бердичівський район, селище Ружин, вул..Незалежності,2
  4. Очікувана вартість предмета закупівлі:1906075,20 (Один мільйон девʼятсот  шість  тисяч сімдесят пʼять гривень 20 копійок) враховуючи ПДВ.
  5. Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
  6. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету
  7. Строк виконання роботи: з дня підписання договору до 15.12.2024 року
  8. Умови оплати: післяплата
  9. Мова (мови) якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська