РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Про стан документообігу Ружинської селищної ради за І півріччя 2024 року

Дата: 25.07.2024 09:43

Документообіг в Ружинській селищній раді  здійснюється відповідно  до Регламенту Ружинської селищної ради, Положення про загальний відділ Ружинської селищної ради, Інструкції з діловодства в Ружинській селищній раді та її  виконавчому комітеті.

За І півріччя 2024 року зареєстровано та направлено для опрацювання
за резолюціями керівництва 2859 документів, з них:

• Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Міністерства та їх структурні підрозділи – 580,
  • розпорядження голови Житомирської обласної військової адміністрації, Бердичівської районної військової адміністрації (копії) – 59,
  • листи Житомирської обласної ради та Житомирської обласної військової адміністрації – 248,
  • відділи та управління Житомирської обласної військової адміністрації – 319,
  • листи Бердичівської районної військової адміністрації та Бердичівської районної ради – 342,
  • відділи та управління Бердичівської районної військової адміністрації – 233,
  • правоохоронні та контролюючі органи – 160,
  • підприємства, установи та організації  – 795.

Протягом звітного періоду 2024 року  через систему електронної взаємодії  органів виконавчої влади до селищної ради через загальний відділ надійшло 112 службових документів, а також  28 запитів на доступ до публічної інформації. Всі запити опрацьовані своєчасно з дотриманням вимог та термінів Закону України про «Доступ до публічної інформації».

У І півріччі  2024  року  загальним відділом здійснювалися заходи, спрямовані на покращення управлінської діяльності у сфері організації діловодства та роботи з документами, зокрема:

проводився моніторинг  виконання вхідних документів;

систематично здійснювалося нагадування керівникам структурних підрозділів  щодо своєчасного виконання документів, які перебувають на контролі.

З 2859 документов, що надійшли до загального відділу за І півріччя 2024 р., було взято на контроль 1632.