РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

ПОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК

Дата: 24.07.2024 11:36

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», населені пункти, які до дня набрання чинності цим Законом були віднесені до категорії селищ міського типу, з дня набрання чинності цим Законом відносяться до категорії селищ. У зв’язку з цим, по селищу Ружин потрібно впровадити ведення погосподарського обліку. Для накопичення та систематизації відомостей, які є необхідними для проведення статистичних спостережень, просимо мешканців селища поставитися з розумінням, всіляко сприяти та надати наявну інформацію (право власності на будинок, право власності на земельні ділянки, кількість зареєстрованих та фактично проживаючих осіб у будинку, документи, що посвідчують особу) уповноваженим особам Ружинської селищної ради за адресою селище Ружин, вул. Незалежності, 2 (ЦНАП).