РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Дата: 23.07.2024 11:30

Кабінет міністрів затвердив Порядок надання фінансової підтримки фізичним особам, які встановлюють у власних домогосподарствах генеруючі установки, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.

Підтримка надається для придбання та встановлення фотоелектричних модулів та/або вітрових електроустановок встановленою потужністю від 1 кВт до 10 кВт, разом із гібридними інверторами, що здатні працювати як в автономному, так і в синхронному з зовнішньою мережею режимі, та установками зберігання енергії.

Максимальна сума кредиту – 480 тис. гривень. Надання підтримки за рахунок платників податків здійснюється Фондом розвитку підприємництва через банки, які відповідають критеріям.

Кредитні продукти для громадян доступні у таких банках як: Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Сенс Банк та "Глобус".

Водночас, банки можуть коригувати умови програми. Наприклад, ПриватБанк кредитує приватних осіб за цією програмою строком від 1 до 5 років. Умови кредиту від кожного банку доступні на їхніх сайтах.