"Ружинський інклюзивно-ресурсний центр" Ружинської селищної ради інформує

Дата: 05.07.2024 14:44

Батьки майбутніх першокласників часто ставлять запитання: «Чи готова дитина до навчання у закладі загальної середньої освіти?», «Чи зможе дитина якісно опанувати знання початкової школи, розпочавши навчання у шестирічному віці?»

На ці та інші запитання, пов’язані із навчанням дітей, можна отримати відповіді у комунальній установі "Ружинський інклюзивно-ресурсний центр" Ружинської селищної ради. Фахівці центру, обстеживши вашу дитину, дадуть вичерпну відповідь та вкажуть на проблеми, які можна подолати ще до початку навчання у цьому році.

У будь-який день, крім вихідних, можна звернутись до спеціалістів за адресою: вулиця Соборна, 44.Фото без описуФото без опису