РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Інформація про розгляду звернень громадян Ружинської селищної ради за І півріччя 2024 року

Дата: 04.07.2024 09:56

про стан роботи з розгляду звернень громадян

Ружинської селищної ради за І півріччя 2024 року

Робота загального відділу Ружинської селищної ради  з питань розгляду звернень громадян здійснюється відповідно до Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Ружинською селищною радою протягом   І півріччя 2024 року проводилась певна робота щодо розгляду звернень громадян, вирішення порушених у зверненнях питань.

Так, протягом І півріччя 2024 року до селищної ради через загальний відділ надійшло 232 звернення громадян, що на  9% більше ніж  у І півріччі 2023 р. (213), з яких:

- з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення  – 104, що на  14 % більше ніж  у І півріччі 2023р. (91);

- із земельних питань – 53 що на  30 % менше ніж  у І півріччі 2023 р. (77);

- з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва – 37, що на  8% менше ніж  у І півріччі 2023 р. (40);

- з питань сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей – 33, що на  14% більше ніж  у І півріччі 2023 р. (29);

- з інших питань, що відносяться до роботи селищної ради та її виконавчого комітету –  5, що на 40 звернень менше ніж  у І півріччі 2023р. (45).

Із загальної кількості заяв, скарг та пропозицій громадян через загальний відділ зареєстровано:

• колективних звернень - 4, що на 40% менше ніж у І півріччі  2023 р. (10);

• депутатських звернень – 7, що на  37% менше ніж  у І півріччі 2023р. (11);

Усі звернення розглядалися з дотриманням вимог статті 20 Закону України «Про звернення громадян».

З метою реалізації громадянами конституційного права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян в І півріччі 2024 року здійснювався особистий прийом громадян селищним головою. Станом на 01.07.2024  року зареєстровано 18 звернень Всі питання, з якими звертались громадяни, були проаналізовані та поставлені на контроль для повного вирішення.

Також, протягом І півріччя 2024 р. до селищної ради через загальний відділ надійшло 10 запитів на доступ до публічної інформації, що на 64% менше ніж  у               І півріччі 2023 р. (28). Всі запити опрацьовані своєчасно з дотриманням вимог та термінів Закону України про «Доступ до публічної інформації».

Начальник загального відділу            Юлія ФЕДОРОВИЧФото без опису