РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Зі скорботою і невимовним болем повідомляємо, що Ружинська громада знову втратила Героя

Дата: 20.06.2024 08:17

Вкотре громада осиротіла на ще одного патріота, захисника Батьківщини Тригубчука Миколу Анатолійовича, 18.03.1984 року народження.

Все дитинство та юнацьке життя Миколи пройшло у селі Малі Єрчики, що на Київщині. У 2014-2015 роках відстоював кордони Батьківщини під час АТО на Сході країни, а у 2019 році одружився та планував майбутнє життя з дружиною у Мовчанівці Ружинської громади. У лютому 2024 року приєднався до лав ЗСУ.

6 червня 2024 року будучи відданим військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність Тригубчук Микола Анатолійович загинув біля населеного пункту Сокіл (Покровський район Донецької області). Немає слів, які б зарадили горю та допомогли родині пережити трагічну втрату.

Пам'ять про кожного нашого Героя житиме вічно у серцях тих, хто їх знав, поважав та любив.

Про дату і час зустрічі загиблого Воїна та церемонію прощання буде повідомлено додатково.