РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 56 – СЕСІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 31.05.2024 07:20

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 56 – СЕСІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

📌Сьогодні, 30 травня, під головуванням селищного голови Людмили БІЛЯК відбулася позачергова 56 сесія селищної ради.

✅До порядку денного увійшло 6️⃣ питань.

🔵Першочергово рада спрямувала кошти на підтримку Збройних Сил України.

🟡Срямовано кошти під Програму «Робота з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки» Відтак, учні, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання/ мультипредметного тесту НМТ з базових дисциплін отримали 180-200 балів (за кожен окремий результат) – отримають 3000 тисячі гривень. Відзначенням учнів, нагороджених золотими медалями – отримають 10 000 тисяч гривень. Учні, які нагороджені срібними медалями – отримають 8000 тисяч гривень. Учні 9 класів, які отримали свідоцтво з відзнакою – отримають 3000 тисячі гривень.

🔵Окрім того, передали на баланс МКП «Господарник» артсвердловину для безперебійного забезпечення водою населення села Ягнятин.

🟡Також з метою економії електроенергії в країні, рішенням ради призупинено використання вуличного освітлення в громаді, окрім центральної дороги Кременець - Біла Церква.

Фото без описуДокладніше з рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Ружинська громада.

🙏🏼Дякуємо мужнім бійцям за захист і усім тим, хто сумлінно сплачує податки. Разом ми — сила, здатна подолати будь-які випробування та відстояти незалежність і цілісність нашої держави!