26 та 28 березня КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" взяла участь у навчальному семінарі організованим Житомирським обласним центром соціальних служб для фахівців із соціальної роботи щодо соціальної роботи з військовослужбовцями та членами їх сімей. Учасники семінару детально розглянули важливі аспекти організації роботи у сфері ветеранської політики.  Ознайомилися з послугами соціальної адаптації , а також поділилися досвідом щодо налагодження ефективної комунікації з ветеранами та їхніми родинами. Заступник начальника з питань ветеранської політики Інна Давиденко надала учасникам семінару вичерпну інформацію про реалізацію державної ветеранської політики на території Житомирської області, підкресливши значення інтегрованого підходу та взаємодії між різними службами й організаціями для підтримки ветеранів та їхніх сімей. Директор Житомирського міського центру соціальних служб Житомирської міської ради Ольга Юрченко поділилася досвідом роботи з сім'ями загиблих Захисників і Захисниць України, сім'ями військовослужбовців. Психолог вищої категорії Житомирського обласного центру соціальних служб Галина Перколаба надала вичерпні рекомендації учасникам семінару щодо організації простору для роботи з військовослужбовцями та членами їхніх сімей.