Цього тижня до КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" завітала голова ГО «Жіночий інформаційно- консультативний центр» Бабенко Ірина Германівна.

Вона розповіла про програму міжнародної організації з міграції з надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам які постраждали від насильства пов’язаного з війною, сексуальної експлуптації, торгівлі людьми, насильства за ознакою статі.

Представники ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» також відвідали внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Ружинської громади, з метою оформлення пакету документів для надання гуманітарної допомоги особам які постраждали від насильства пов’язаного з війною.