При здійсненні своєї професійної діяльності працівники Ружинської селищної ради неухильно дотримуються посадових інструкцій, а також всіх норм чинного законодавства України. Важлива увага приділяється питанням розгляду звернень громадян, зокрема в частині дотримання термінів розгляду. У четвер, 22 лютого, в залі засідань Ружинської селищної ради відбулося навчання, яке провели працівники відділу правового забезпечення. Були присутні керівники та працівники структурних підрозділів селищної ради, керівники комунальних установ. Під час навчання розглядалися питання реалізації норм Закону України «Про звернення громадян», а також новели Закону України «Про адміністративну процедуру» в частині термінів розгляду звернень громадян.