РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

06.02.2024 ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 08.02.2024 09:03

У вівторок, 6 лютого відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради під головуванням селищного голови Людмили Біляк.

На розгляд було винесено 10 питань, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

Одним з головних питань було затвердження виконання бюджету за 2023 рік.

В площині соціального захисту - особлива увага військовим, допомога пораненим, підтримка родин загиблим захисників, дітей, в тому числі й пільгових категорій. Тому під час засідання було винесено на розгляд питання щодо виділення допомоги в розмірі 55 тисяч гривень на лікування пораненим і хворим військовослужбовцям, які проживають на території громади.

Затверджено також ряд рішень, що стосуються соціального характеру та житлово-комунальної сфери.

Директор КНП «Ружинська центральна лікарня» Ніна Туранська повідомила про стан захворюваності на ГРВІ та вірусні захворювання в громади.

Головний інспектор відділу організації наглядово-профілактичної роботи Бердичівського районного управління ГУ ДСНС Сергій Гомонюк повідомив присутніх щодо стану пожеж на території громади.

Селищний голова Людмила БІЛЯК подякувала за велику волонтерську роботу яку організовують трудові колективи Ружинської громади та жителі різного віку і професій.

Це велика і масштабна праця, яка нас з вами, українці, об’єднує і попри всі негаразди, ми стаємо ще сильнішими проти нашого ворога. Продовжуємо підтримувати одне одного і вірити в ЗСУ та сподіватися на найкраще! - наголосила селищний голова.