Проведено позачергове засідання 51 сесії 8 скликання

Дата: 27.12.2023 14:28

Надано дозвіл на укладання договору суперфіцію на користування земельною ділянкою на період виконання будівельних робіт та до введення в експлуатацію об’єкта капітального ремонту
   Таке рішення прийняли депутати Ружинської селищної ради під час засідання позачергової сесії. Селищний голова Людмила Біляк повідомила, що мова йдеться про енергоефективну термосанацію Ружинської гімназії, яку спільно з Департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації, на умовах співфінансування, планується реалізувати протягом 2024 – 2026 років.
   Завдяки оперативній та злагодженій роботі ради, у найближчий час будуть розпочаті процедурні питання з приводу капітального ремонту навчального закладу.