РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта

Дата: 19.12.2023 15:29

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення Ружинської селищної  сесії від 06.07.2021 р. № 258 «Про затвердження Положення про управління комунальним майном Ружинської селищної територіальної громади».

2. Виконавець заходів відстеження: управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради.

3. Цілі прийняття акта: алгоритм дій щодо оренди, передачі, приватизації об’єктів права комунальної власності Ружинської селищної територіальної громади;

вдосконалення адміністративних відносин між органами місцевого самоврядування та фізичними (юридичними) особами, які виявили бажання отримати в оренду, господарське відання, оперативне управління, приватизувати об’єкти права комунальної власності Ружинської селищної територіальної громади у способи, передбачені чинним законодавством України;

забезпечення надходження коштів до селищного бюджету від оренди, приватизації комунального майна;

залучення інвестицій для подальшого розвитку і перебудови економічної інфраструктури громади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 06.07.2021 р. по 18.12.2023 р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: під час проведення базового відстеження дії рішення селищної ради застосований статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: Відстеження результативності цього регуляторного акту здійснювалося шляхом аналізу офіційної статистичної інформації.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Для визначення результативності регуляторного акта беруться такі показники:

Показники

2022 рік

2023 рік

Кількість рішень про включення до переліку об’єктів оренди І типу

10

7

Кількість рішень про включення до переліку об’єктів оренди ІІ типу

6

5

16

Кількість рішень про передачу в оперативне управління комунального майна

2

17

12

Кількість рішень про передачу в господарське відання комунального майна

1

5

3

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: На підставі результатів базового відстеження результативності дії Положення про управління комунальним майном Ружинської селищної територіальної громади можна зробити висновок про його доцільність. Результати реалізації регуляторного акта оцінюються як позитивні.

Заступник начальника                                                              Віктор САЛЮК