ПАМ’ЯТАЄМО!

Дата: 13.12.2023 13:57

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами жителів нашої громади, відважних захисників, патріотів, які віддали своє життя за мир та спокій на рідній землі.

Зокрема, посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагороджено сержанта Федора Григоровича Короля, мешканця с. Черемуха, який загинув 15 квітня 2023 року виконуючи бойове завдання на вогневій позиції поблизу міста Вугледар Донецької області.

Посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня також Олександра Володимировича Ярового старшого стрільця механізованого батальйону в/ч А7014 молодшого сержанта, мешканця с. Карабчиїв, який загинув 24 вересня 2022 року біля міста Лиман Донецької області.

Медаллю «ЗА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ УКРАЇНІ» посмертно нагороджено, мешканця села Немиринці, який загинув 17 травня 2022 року під час ворожого ракетного обстрілу в учбовому центрі "Десна", Анатолія Олександровича Синюка.

Відзнаки рідним загиблих героїв вручили начальник другого відділу Бердичівського РТЦК та СП підполковник Гладишко Олексій Васильович та селищний голова Людмила Біляк.

Схиляємо голови перед світлою памʼяттю наших героїв.

Фото без опису Вічна слава і шана!