РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Надання адміністративних послуг мешканцям громади

Дата: 15.11.2023 16:07

Працівники Центру  надання адміністративних послуг продовжують надавати адміністративні послуги мешканцям громади. Сьогодні 15 листопада у приміщенні ЦНАП проводився  прийом громадян головним спеціалістом відділу обслуговування громадян №15 Головного управління Пенсійного фонду України Огороднік Лесею Володимирівною. На прийом до спеціаліста звернулось 9 громадян по питаннях нарахування субсидій та призначення пенсій.  Крім того, значну частину звернень наразі посідають земельні питання, реєстрація права власності на нерухоме майно та внесення змін до діючих договорів оренди землі, видача різних видів довідок та витягів. Продовжують надходити повідомлення про пошкоджене майно від внутрішньо переміщених осіб із зони активних бойових дій. Так з початку тижня працівниками Центру надано 375 адміністративних послуг різного спрямування.