РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Ружинщина знову у жалобі! Україна в жалобі!

Дата: 26.07.2023 17:10

На щиті повернувся мешканець Ружина, старший сержант Кокта Володимир Михайлович 1965 року народження - оператор 1 батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського девізіону.

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ, 25 лютого 2022 року Володимир був призваний на військову службу Ружинським РТЦК та СП Житомирської області захищати рідну Батьківщину.

29 жовтня 2022 року в результаті здійснення противником штурмових дій на позиції підрозділу поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області Володимир Кокта героїчно загинув, обороняючи Україну. Довгий час родина очікувала на повернення тіла героя додому...

Сьогодні Україна прощається з героєм Коктою Володимиром Михайловичем на Київщині. Ружинська селищна рада щиро співчуває родині загиблого, світла пам'ять Герою! Герої не вмирають! Вони живуть у наших серцях та нашій пам'яті!