РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Підготовка до свята " Великодні гаївки "

Дата: 01.05.2023 08:57

Сьогодні відбулася фінальна репетиція до свята " Великодні гаївки ", яке відбудеться завтра 02.05. о 15:00 біля Будинку культури. Запрошуємо усіх бажаючих на свято, яке підготували дітки з гуртків художнього читання, танцювального та вокального. Почути слово Боже, поводити весняні хороводи під спів старовиних гаївок. Прикрасити великодню писанку своїми побажаннями. Комунальна організація "Ружинський Будинок дитячої творчості" виготовили вироби-сувеніри,  які ви зможете придбати, кошти від яких направлені будуть на потреби ЗСУ.

Чекаємо на вас о 15:00

СЛАВА УКРАЇНІ!