Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 17.04.2023 11:00

Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ружинської селищної ради на якій було розглянуто нагальні питання життя громади:

1. Про виникнення аварійних ситуацій на автодорогах Ружинської селищної територіальної громади в зв’язку з падінням дерев. Незважаючи на відсутню реакцію обласних дорожніх організацій, проблему падіння дерев на дороги потрібно вирішувати. Адже це безпека учасників дорожнього руху (в т.ч. рух шкільних автобусів з дітьми). В ході засідання було обговорено шляхи вирішення проблемного безпекового питання та визначено до виконання конкретні плани роботи всім силам та засобам громади.

2. Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у весняно-літній період 2023 року.

В зв’язку з «задовільним» станом об’єктів інфраструктури громади, недостатній рівнем фінансування, військовим станом в країні, що впливає на вирішення питань робота комісії була направлена на пошук шляхів виходу з даної ситуації та забезпечення необхідного комфортного та безпечного середовища для проживання населення.

Продовжуємо рух вперед, незалежно від всіх негараздів.