РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Працівники культури відвідали солдатів у Ружинській лікарні

Дата: 02.03.2023 09:56

Працівники КЗ «Центру культури і дозвілля» спільно з філією «Ружинська публічна бібліотека» відвідали сьогодні в Ружинській лікарні наших мужніх захисників України. Тепла зустріч, душевна підтримка, ніжні обійми і побажання міцного здоров’я та швидкого одужання отримали наші рідні воїни.

Протягом неділі діти в закладах культури малювали патріотичні малюнки та писали листи побажання швидкої Перемоги і повернення наших воїнів до мирного життя. Саме ці дитячі малюнки та листи найбільше зігрівають душі і серця нашим захисникам.

Дякуємо шановним приватним підприємцям, що надали фрукти та солодощі!!!

Не опускаємо руки, разом до Перемоги!!!