УВАГА! УВАГА!

Дата: 09.02.2023 09:51

Дорога громадо! Повідомляємо, що завтра, 10 лютого, тіло нашого героя Василя Козака доставлять до місця його вічного спочинку у Бистрику. Попередньо, труна з Василем Козаком буде у районі центральної лікарні у Ружині близько 9 години ранку. Далі похоронний транспорт рухатиметься через вулицю Київську у Бистрик, до батьківського дому загиблого.

Згідно волі рідних, церемонія прощання з Василем Козаком відбуватиметься біля Бистрицького Будинку культури.

Закликаємо мешканців Ружина, Заріччя, Прибережного, Бистрика, а також всіх інших небайдужих мешканців громади гідно зустріти та провести в останній шлях українського героя Василя Козака. По ходу руху похоронного транспорту влаштуймо живий коридор пошани і подяки йому. Він на це заслужив!