РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Здійснено виїзд для обстеження сімей, які потрапили в складні життєві обставини, опікунські сім’ї та сім’ї діти яких перебувають в інтернатних закладах

Дата: 27.01.2023 13:56

Фахівцем відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" спільно з ювенальним інспектором та спеціалістом служби у справах дітей здійснено виїзд в с. Білилівка, Дерганівка, Мар'янівка. Під час виїзду були обстежені сімї, які потрапили в складні життєві обставини, опікунські сім’ї та сім’ї діти яких перебувають в інтернатних закладах. Здійснено перевірку умов проживання та виховання дітей у зазначених сім'ях. Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання алкоголю та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, підтримання санітарного-гігієнічних умов проживання. В ході здійснення соціальної роботи батькам надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, підвищення рівня виховного потенціалу та раціонального використання державних коштів.