На засідані комісії було розглянуто нагальні питання життя громади:

Про технічний стан будівлі Вільнопільської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів.

Про стан утримання фонду захисних споруд.

Про забезпечення населення безпечною та якісною питною водою.

Про стан техногенної та пожежної безпеки Ружинського кооперативного ринку.

Про стан протипожежного водопостачання в Ружинській громаді.

Про організацію виконання заходів, спрямованих на досягнення цілей управління ризиками затоплення на окремих територіях у межах Ружинської селищної територіальної громади басейну річки Дніпро на 2023-2030 роки. В ході засідання було обговорено шляхи вирішення проблемних питань та визначено до виконання конкретні заходи. Не зважаючи на «задовільний» стан об’єктів інфраструктури громади, недостатній рівень фінансування, військовий стан в країні, що впливає на вирішення питань робота комісії була направлена на пошук шляхів виходу з даної ситуації та забезпечення необхідного комфортного та безпечного середовища для проживання населення.

Фото без описуФото без описуФото без опису