РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Пожежно- профілактичне відпрацювання населених пунктів Топори та Рогачі

Дата: 09.11.2022 08:44

Рятувальники Бердичівщини спільно зі співробітниками ювенальної превенції, представниками органів місцевого самоврядування провели пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Топори й Рогачі. Рейдовики здійснили подвірний обхід кризових сімей, де роз’яснювали селянам основні правила пожежної безпеки.

️ Господарям надано методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації пічного опалення в період опалювального сезону. Усім слухачам роздано листівки з озвученими правилами.

️ Окремо рейдова група спілкувалася із селянами стосовно поводження з вибухонебезпечними предметами. У період воєнного стану кожен з нас має знати, що робити та куди звертатися у разі виявлення подібних знахідок.

️ Крім того фахівці ДСНС оглянули й захисну споруду навчального та дошкільного навчальних закладів. Викладачам та вихованцям нагадали порядок дій після оголошення повітряної тривоги, закликали час від часу поновлювати свої тривожні валізи.