Розіграш Кубка з футболу пам'яті Захисників і Захисниць України

Дата: 02.11.2022 11:22

В Андрушківській територіальній громаді Житомирського (Попільнянського) району відбувся розіграш Кубка з футболу пам'яті Захисників і Захисниць України. У змаганнях взяли участь чотири команди, які розпочали з півфінальних матчів, де першу путівку до фіналу здобули гравці команди "Квітневе" (Квітнева ТГ), перегравши господарів змагань - команду "Андрушки". У другому півфіналі команда Ружинської ТГ поступилася команді "Макарівка" (Андрушківська ТГ). ІІІ - ІV місце розіграли команди "Ружинська ТГ" - "Андрушки", де бронзові нагороди отримала наша команда, перегравши господарів змагань з рахунком 3-1. У фіналі мінімальну перемогу здобули гравці команди "Макарівка", а срібло за гравцями "Квітневе". На закритті змагань кожна з команд отримала запашний каравай, медалі та Кубки відповідно зайнятих місць від організаторів змагань.