Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології селищної ради інформує, що електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) розпочав працювати в штатному режимі. Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.

Починаючи з 14 жовтня! бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе ВИКЛЮЧНО через кабінет запитів на бронювання. Процедура подачі документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше.

Будьте уважні! Надалі листи, надіслані на електронну адресу agromobplan2022@gmail.com розглядатися не будуть!!! Нагадуємо, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних:

https://cutt.ly/eBLUwTV

Фото без опису