Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії,всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

Бажаємо Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом! Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. На території нашої громади функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 12 дітей, позбавлених батьківського піклування, 10 прийомних сімей, де виховується 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 17 опікунських сімей, де виховується 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також на території громади проживає 9 усиновлених дітей.

Детальну інформацію щодо усиновлення, створення прийомної сім»ї, дитячого будинку сімейного типу, опіки, патронату можна отримати у службі у справах дітей Ружинської селищної ради (вул. Бірюкова, 2 , каб.№ 31).

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!

Фото без опису