РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Новини із життя старостинських округів

Дата: 27.09.2022 09:58

Староста Топорівського старостинського округу Святослав Герасимчук розповів про заходи з благоустрою, які відбувалися протягом тижня у селах округу. За його словами, здійснювалося упорядкування сміттєзвалищ, обкошування узбіч доріг, територій поблизу приміщень колишніх сільських рад, центрів сіл Рогачі та Топори, біля будинку культури, дитсадка та костелу. Також відбувалася розчистка чагарників на поворотах вулиць та біля зупинок. Проводились збирання гуманітарної допомоги на ЗСУ. Розпочато ремонт сходів біля адмінбудівлі.