Зустріч селищного голови з жителями с.Дерганівка
Селищний голова Людмила Біляк провела зустріч із жителями села Дерганівка На зустріч з очільницею громади прийшли мешканці села, яких турбує проблема водопостачання. Уже вдруге селищний голова та жителі села збираються з даного приводу. Обговорили питання щодо організації роботи комунального підприємства «Джерело», щодо водопостачання, ремонту свердловини, обліку споживачів, встановлення лічильників та контролю за оплатою наданих послуг.
Також Людмила Біляк провела зустріч із працівниками Білилівського старостинського округу Ружинської селищної ради, обговорили проблемні питання які стосуються водопостачання, а саме: ремонт мережі водопроводів, вчасна сплата за надані послуги населенню за водопостачання; щодо можливості відновлення роботи садочка.
Селищний голова відвідала Білилівську гімназію, оглянула приміщення їдальні, із директором Білилівської гімназії обговорили стан харчування дітей у гімназії та заготівлю дрів для проведеннЯ опалювального сезону.